Інтерактивний песик Повторюшка Pets Famili

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37865
767 ₴
681 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний собака з кумедною мордочкою знає, як розважити дитину. Він вміє співати, рухатись та повторювати різні фрази. Все, що потрібно, щоб активувати пухнастого малюка - натиснути на задню лапку (саме там розташована кнопка активації та перемикання режимів). На щоці собаки сидить магнітна бджілка: якщо забрати комашку, то песик почне жалібно скиглити - бджілка вкусила його. Саме тому мордочка собаки трохи роздуло.
Особливості:
- Інтерактивний собака з кумедним виглядом
- Має 3 режими роботи
- Рухається + видає кумедні звуки та пісні
- Рухається + скиглить від укусу бджілки
- Рухається + повторює фрази
- На щоці собаки магнітна бджілка, яка активує один із 3 режимів роботи
- Для активації та перемикання музичних режимів потрібно натиснути на кнопку, яка розташована на задній лапці
- Працює від батареї, яка входить до комплекту
- USB-кабель для заряджання батареї
- Виконана з м'якого на дотик текстилю
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Текстиль
- Розмір іграшки: 18 х 12 х 27 см
- Розмір упаковки: 32 × 15 × 24 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 27 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 681 ₴


