Розвиваючий килимок для дітей із піаніно та дугою 5 підвісок брязкалець Рожевий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 37874
845 ₴
722 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий килимок для найменших стане чудовим помічником у ранньому розвитку дитини, адже в нього різноманітні іграшки, які стимулюватимуть аудіовізуальне та тактильне сприйняття малюка. У комплекті з килимком йде набір яскравих брязкалець-підвісок, також піаніно, яке відкриє для дитини чарівний світ музики.
Особливості:
- У комплекті з килимком п'ять підвісок-брязкальців
- Одна з підвісок підсвічується
- Піаніно може бути частиною конструкції килимка або окремою іграшкою
- Піаніно має підсвічування та кілька режимів роботи, у яких програє окремі ноти або цілі мелодії
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Підсвічування підвіски працює від двох батарейок типу ААА (до комплекту не входять)
- Піаніно працює від трьох батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри килимка: 72 х 44 х 46 см
- Висота дуги 46 см
- Розмір упаковки: 28 × 9 × 43 см
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | З народження |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 460 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 722 ₴







