Розвиваючий куб для дітей Пальчикові ігри Замочок Брязкальце Pop it Пташка

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37879
504 ₴
449 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий куб легко заспокоїть малюка та відкриє світ нових тактильних відчуттів. Іграшка виготовлена у формі пташки, яка таїть у собі безліч цікавих іграшок: кольорові кульки, пальчикову гру, тріскачку, прорізувач, замочок із ключем та інше. Граючи, малюк розвиватиме дрібну моторику рук, зорове та слухове сприйняття.
Особливості:
- Виготовлено у формі кумедної пташки
- Містить іграшки для розвитку малюка: Pop it, Пальчикову гру, Замочок із ключем, Брязкальце, Кольорові кульки
- Виготовлене з пластику та має гумові елементи
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір іграшки: 16 х 9 х 11 см
- Розмір упаковки: 18 х 12 х 17 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Pop It |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 449 ₴




