Дитячий електронний конструктор Science Education з підсвічуванням і звуком 53 деталі

- Немає в наявності
- Код: 37887
1 609 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Science Education — це захопливий набір із 53 деталей із підсвіткою і звуковими ефектами, який обов'язково сподобається вашій дитині. Цей конструктор не тільки захоплює увагу, але й розвиває моторику, логіку та уяву. Підсвітка та звук додають моделі реалістичності, роблячи збирання ще захопливішим. Деталі конструктора виготовлені з міцних, безпечних матеріалів і упаковані в яскраву коробку, що робить його чудовим подарунком. Такий набір — прекрасний спосіб весело та з користю провести час, створюючи оригінальні конструкції й оживляючи їх за допомогою світла та звуку.
Особливості:
- 105 варіантів збирання
- У наявності ілюстрована інструкція зі збирання різних моделей
- Інструкція також містить короткі пояснення фізичних процесів для кожної зібраної моделі конструктора
- До набору входять ліхтарик, сирена, вентилятор, мікрофон, колонка, прилад для запуску мініфризбі та багато інших функціональних блоків
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Працює від трьох батарейок типу "AA" (не входять до набору)
- Містить 53 деталі
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 16.4 × 8.1 × 29.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 53 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 293 мм |
| Ширина упакування | 81 мм |
| Висота упаковки | 164 мм |
- Ціна: 1 609 ₴

