Дитячий набір для експериментів Іграшковий мікроскоп із підсвічуванням й аксесуари

- Немає в наявності
- Код: 37888
594 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуй себе справжнім дослідником і вченим! Іграшка виготовлена як набір для дослідів. Пристрій для спостереження відтворює мікроскоп і обертається на 360°. Вбудована лампа освітлює об'єкт досліду. Завдяки цьому під іграшковим мікроскопом можна добре розглянути комаху, рослину або якийсь предмет.
Особливості:
- Набір для дослідів, інструменти в комплекті
- Пристрій спостереження обертається на 360°
- Вбудована лампа для освітлення об'єктів досліджень
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 20 х 12,5 х 11 см
- Підсвічування працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 23 × 14 × 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Природознавство |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 594 ₴


