Музична карусель на ліжечко з проєктором зоряного неба

- Немає в наявності
- Код: 37897
1 277 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній світ приємних мелодій, призначений для найсолодших снів! Створюючи відчуття міжпросторової подорожі, іграшка дасть змогу маляті поринути в чарівні зоряні пригоди. Така карусель подарує дитині теплий затишок і комфорт, полегшить засинання й легко заспокоїть.
Особливості:
- Музична карусель із підвісками у формі тварин
- 3 режими роботи:
- Звук + обертання + підсвітка (проєкція зоряного неба)
- Звук + обертання
- Звук + підсвітка (без обертання)
- Містить заспокійливі колискові та звуки природи
- Є таймер вимкнення
- Проєктор зоряного неба
- Регулювання гучності
- 2 способи керування режимами: кнопки на панелі та за допомогою пульта
- Пульт працює від батарейок, які входять до комплекту
- Музична карусель сприяє розвитку просторового сприйняття й позитивно впливає на емоційний стан, заспокоюючи малюка
Характеристики:
- Розмір: 38.8 х 15 х 62 см
- Карусель працює від 3 батарейок типу "ААА"
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 33.2 × 14.3 × 25.4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 254 мм |
| Довжина упаковки | 332 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 143 мм |
- Ціна: 1 277 ₴

