Набір дитячих інструментів Дискова пила з аксесуарами

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37902
803 ₴
713 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб інструменти були під рукою, а полагодити та відремонтувати завжди знайдеться що! Набір має реалістичний деталізований дизайн, тому іграшкові інструменти дуже схожі на справжні. Іграшки виготовлені з пластику в ремонтно-будівельній тематиці. Серед них — молоток, плоскогубці, гайковий ключ, викрутка й багато іншого. Іграшкова дискова пилка працює механічним способом. До пилки додані захисні окуляри.
Особливості:
- Механічна дискова пила, захисні окуляри, інструменти, аксесуари в наборі
- Реалістичний деталізований дизайн іграшок
- Набір виготовлений у ремонтно-будівельній тематиці
- Різноманітність інструментів (молоток, плоскогубці, гайковий ключ, викрутка та ін.)
- Іграшки виготовлені з пластику та повністю безпечні для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір пилки: 18 х 6.5 х 11.5 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 28 x 8 x 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 713 ₴


