Набір дитячих інструментів з дрилем на батарейках каскою та рюкзаком Tool Set 28 елементів

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37904
966 ₴
859 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб інструменти були під рукою, а полагодити та відремонтувати завжди знайдеться що! Набір має реалістичний деталізований дизайн, тому іграшкові інструменти дуже схожі на справжні. Місткий оранжевий рюкзак із текстилю. Вміщує каску, дриль, портативну стійку для інструментів і, власне, самі інструменти. Іграшки виготовлені з пластику в ремонтно-будівельній тематиці. Серед них — пила, молоток, плоскогубці, викрутка тощо. Треба натиснути на кнопку на дрилі, як вона почне працювати. До дриля додані знімні насадки.
Особливості:
- Реалістичний деталізований дизайн іграшок
- Набір виготовлений у ремонтно-будівельній тематиці
- Текстильний місткий рюкзак з основним внутрішнім і бічними зовнішніми відділеннями, відділеннями для інструментів, ручкою та регульованими лямками
- Яскрава каска
- Різноманітність інструментів (молоток, плоскогубці, пила, викрутка, змінні насадки для дриля та ін.)
- Портативна міністійка для інструментів
- Автоматична дриль
- Іграшки виготовлені з пластику та повністю безпечні для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Набір містить 28 деталей
- Розмір рюкзака: 27 х 9 х 29.5 см
- Дриль працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 43 x 9 x 36.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 859 ₴


