Набір для вирощування рослин для дітей Ботанічний сад 4FUN Game Club 2 поверхи

- Готово до відправки
- Код: 37911
1 280 ₴
1 141 ₴
Почни уроки садівництва та фермерської майстерності разом із нами та створюй свій особистий маленький сад!
Одного разу, невідомо звідки, посеред млявої землі з'явився магічний ящик. У ньому були приховані таємничі секрети вирощування, загадкові заклинання для росту рослин і чарівне насіння.
Відтоді порожня, суха ділянка стала справжнім раєм, який був переповнений різними прекрасними рослинами. Земля перетворилася на справжній чарівний куточок, де кожна квітка була дивом природи, а кожен листочок — крапелькою дорогоцінного життя.
Так почалася ця дивовижна історія - історія про життя, народження і процвітання. Вона не закінчена та чекає на дивовижні пригоди та несподіваних відкриттів від маленьких садівників, які готові відчинити двері в магічний світ флори.
Особливості:
- Бокс для вирощування рослин із прозорими стінками
- Стаканчики для висаджування
- 6 пакетиків із насінням
- 12 брикетів ґрунту
- 12 табличок для рослин
- Садові інструменти
- Ілюстрована інструкція з місцем для записів спостережень
- Ґрунт попередньо продезинфікований за високої температури
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 37 см × 12 см × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 141 ₴

