Конструктор для дітей Builder 360 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 37914
531 ₴
467 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваємо фантазію та логічне мислення разом із цікавим конструктором! Іграшковий набір містить 360 елементів із пазовим типом кріплення. Кольорові елементи допоможуть побудувати цікаві конструкції й навіть артоб'єкти! Можна грати не тільки з формою, але й кольором, викладаючи елементи в певній послідовності. До комплекту також входить вкладка із прикладами фігур різної складності.
Особливості:
- Деталі мають пазовий тип кріплення
- Дає змогу створити цікаві фігури, конструкції й артоб'єкти
- Вкладка з прикладами готових конструкцій різної складності
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 360
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 23 × 17 × 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 360 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 467 ₴
