Машинка-трансформер на радіокеруванні Lamborghini Червоний

-22%
- Готово до відправки
- Код: 37818
854 ₴
663 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер на радіокеруванні — це унікальна іграшка, яка має цікавий функціонал.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота й навпаки. Керування функціями обох іграшок здійснюється також завдяки пульту.
Машина вміє їздити у всіх напрямках. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти та обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світловими ефектами.
Особливості:
- Оригінальна радіокерована машинка-трансформер, яка трансформується в робота і назад
- Під час натискання на спеціальну кнопку на пульті передня частина машинки підіймається і показує робота-трансформера
- Машинка та робот їздять у всіх напрямках
- Машинка та робот обертаються на 360 градусів
- Є світлові ефекти
Комплектація:
- Машинка-трансформер
- Акумулятор
- Пульт керування
- USB зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,6V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:18
- Розмір іграшки: 24 х 10 х 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 17,5 х 15 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 663 ₴




