Машинка на радіокеруванні з автоматичним паркуванням та ефектами Електрокар Сірий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37820
1 433 ₴
1 285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсучасний іграшковий автомобіль на радіокеруванні має реалістичний деталізований дизайн, тому за зовнішнім виглядом мало чим відрізняється від справжнього автомобіля. Завдяки широкому функціоналу машина може рухатися в різних напрямках, самостійно паркуватися й демонструвати інші свої можливості. Яскрава підсвітка капота та інших елементів автомобіля робить її ще ефектнішою. Іграшка працює у двох режимах. Перший дає змогу змінювати динамічні мелодії та відтворювати дорожні звукові ефекти. Другий — беззвучний. Для заряджання автомобіля в наборі є зарядна електростанція з кабелем USB.
Особливості:
- Машинка на радіокеруванні нового покоління
- Виготовлена у формі сучасного електрокара
- До комплекту входить зарядна станція, що забезпечує швидке заряджання
- Автоматична демонстрація можливостей машини
- Автоматичне паркування
- Машинка має м'який і плавний хід
- Рух уперед-назад, вліво-вправо
- Яскраве підсвічування елементів автомобіля
- Звукові дорожні ефекти (звук двигуна, сигнали)
- Музичний і беззвучний режими
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Працює від акумуляторної батареї
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір машинки: 30,5 х 11,6 х 10,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 15,6 х 17,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 285 ₴







