Іграшковий автомат на кульках із лазером Gun Series Чорний

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37577
1 262 ₴
1 137 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат на кульках Gun Series — це популярна іграшка для дітей, яка ідеально підходить для активних ігор на свіжому повітрі.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Використовує безпечні пластикові кульки (пульки) малого діаметра (6 мм)
- Виготовлений із міцного пластику, стійкого до пошкоджень.
- Легкий корпус дає змогу дитині легко тримати автомат і використовувати його
- Світлові ефекти
- Модель обладнана лазером для точнішої стрільби
Комплектація:
- Ліхтарик
- Лазерний приціл
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 66 x 27 x 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Лазерний приціл, Ліхтарик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 137 ₴


