Дитячий Розвиваючий Музичний куб Логічний Мультикуб

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37742
1 094 ₴
980 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічний куб підходить для малюків починаючи з 36-го місяця життя.
Куб виготовлений у яскравому та привабливому дизайні з використанням контрастних кольорів, щоб привернути та утримати увагу дітей.
У куба 6 ігрових граней, на кожній із яких розміщена логічна гра. Ребра куба виготовлені у формі гантелей із рельєфними елементами, які стимулюють тактильне сприйняття.
Особливості:
- Верхня грань обладнана кнопкою вмикання/вимикання звуку з двома режимами гучності: голосно та тихо; 4 активні кнопки із зображеннями тварин відтворюють дитячі мелодії
- Ігровий елемент "Підводний човен": завдяки дрібній моториці човен можна переміщати вгору та вниз
- Дві шестерні на зображенні кита можна обертати за допомогою важеля
- Морська зірка та зв'язка бананів на основі обертаються на 360°
- Музична панель: рух маракасів супроводжується характерним звуком; кнопки із зображенням арфи та дудки відтворюють мелодії цих інструментів
- Кнопка з нотою активує колискові мелодії
Характеристики:
- Вік - від 3 років
- Куб працює від 3 батарейок типу «ААА», які не входять до комплекту
- Розмір: 19 х 19 х 19 см
- Розмір упаковки: 21.5 × 21.5 × 22,5 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 980 ₴




