Столик із конструктором та стульчиком 247 деталей

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37743
2 682 ₴
2 383 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий столик із конструктором відкриває безмежні можливості для дитячої уяви та розвитку творчих навичок. Використовуйте його для навчання, проведення трапези, зручного зберігання іграшок, побудови власного міні-світу з конструктора, зробіть з нього пісочницю або невелике озеро. Діти не тільки гратимуться, а й вчитимуться, паралельно розвиваючи моторику рук і логічне мислення. Цікавий і досить широкий функціонал набору займе особливе місце в списку ваших фаворитів серед іграшок.
Особливості:
- До комплекту входить стільчик, його висота 42 см
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення
- В наявності інструкція, яка допоможе побудувати казкове місто
- Столик має великий простір, зручний для зберігання іграшок
- Зручний для гри з піском
- Може бути обіднім столом або партою для навчання
- У столик можна набрати воду та влаштувати риболовлю
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 360
- Розмір у повністю зібраному вигляді: 75 х 75 х 50 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 52 × 11.5 × 61.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 360 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 615 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 2 383 ₴

