Дитячий музичний килимок Єдиноріг зі світлом і мелодіями 85 х 100 х 5 см

- Немає в наявності
- Код: 37751
997 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте танцювальний батл прямо в себе в кімнаті! Для цього тільки знадобиться гарний настрій і музичний килимок. Цей килимок має 5 рівнів складності й допоможе навчитися швидко рухатися й бути уважним, адже ти не знаєш, яка кнопка з 9 загориться наступною. Також килимок дає змогу відрегулювати гучність, щоб танцювальна вечірка не заважали іншим. Так що заряджайся гарним настроєм і готуйтеся взяти участь у динамічному батлі.
Особливості:
- Килимок обладнаний 9 активними кнопками, кнопкою регулювання звуку та перемикання рівнів
- У верхній частині килимка є табло, де зображаються рівень і наступні рухи
- Під час гри відтворюється динамічна мелодія
- Килимок виготовлений у милому дизайні з єдинорогами
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір килимка становить 85 х 100 х 5 см
- Світлові та звукові ефекти працюють від 3 батарейок типу «АА» (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 34 × 11 × 23.5 см
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музичний/танцювальний килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 997 ₴

