Дитяча розвиваюча іграшка Бізікуб Спіннер Пальчикові ігри Тріскачка

- Немає в наявності
- Код: 37752
328 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дітям важливо отримувати різноманітні тактильні й аудіовізуальні враження, адже це безпосередньо впливає на розвиток їхніх когнітивних і фізичних здібностей. Ця багатофункціональна іграшка, що поєднує в собі фіджет-антистрес, бізіборд і тріскачку, стане чудовим варіантом для вашого малюка!
Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику яскравих кольорів, такі матеріали є гіпоалергенними та безпечними для малюків, адже вони міцні та довговічні. Разом із цією іграшкою ваша дитина розвине не тільки дрібну моторику своїх рук, а й свої когнітивні здібності й аудіовізуальне сприйняття.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі багатогранника, кожна грань якого містить різні ігри для дитини
- Іграшка обладнана тріскачкою
- Містить елементи бізіборда з іграшковою розеткою
- Має дві фіджет-грані: спінер і пальчикову гру
- Обладнаний гачком для підвішування
- Виготовлена з яскравого пластику
Характеристики:
- Вік: від 2 років
- Діаметр іграшки — 12 см
- Розмір іграшки: 12 х 12 х 12 см
- Розмір упаковки: 14 × 12 × 11 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 328 ₴




