Дитячий іграшковий Міксер Kabi з аксесуарами 11 елементів

- Немає в наявності
- Код: 37754
1 062 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий міксер для створення смаколиків. Виготовлений із натуральної деревини, він вирізняється чудовою деталізацією й має приємне колірне забарвлення пастельними відтінками. Іграшковий набір складається з 11 елементів, включно з посудом для приготування, а також головними інгредієнтами для створення тіста.
Особливості:
- Іграшковий набір містить 11 елементів
- Міксер має механічний режим роботи
- Має приємне кольорове оформлення
Комплектація:
- Миксер
- Чаша
- Олія
- Борошно
- Цукор
- Молоко
- Яйце
- Тарілка
- Ваги
- Скалка
- Лопатка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Виготовлений із натуральної деревини
- Розмір іграшки: 20 × 12 × 24 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 23 × 13 × 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 1 062 ₴

