Музичний ігровий столик зі звуком і підсвічуванням Діно Озвучений англійською мовою

- Немає в наявності
- Код: 37761
949 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий ігровий центр для найменших, виготовлений у тематиці "Діно"! Чого тільки не знайдеш на ігровій платформі: маленькі барабани, пискавку, піаніно, книжечку та навіть програвач із дитячими піснями! Потішить малюка і механічна гра "Відкрий яйце". Знімне піаніно має 4 режими роботи, які здатні надовго захопити увагу дитини. До комплекту входять 4 ніжки, які перетворюють ігрову платформу на повноцінний центр!
Особливості:
- Дитячий ігровий центр у тематиці "Діно"
- Містить 8 різних ігор
- Ігровий центр має озвучування англійською мовою
- Знімні ніжки, які перетворюють ігрову платформу на стіл
- Виконаний із міцного пластику
Ігри:
- Пискавка
- Барабани
- Книжечка
- Відкрий яйце
- Програвач із дитячими піснями
- Піаніно з 4 режимами роботи (Піаніно, Назви фруктів, Звуки динозаврів, "Повторюй за мною")
- Казки
- Дитячі мелодії
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір ігрового центру в складеному вигляді 30 х 30 х 23 см
- Працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Піаніно працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір упаковки: 33.5 × 8 × 25.5 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії, Музичні інструменти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 949 ₴

