Дитячий намет Ведмежатко 2 віконця 120 х 120 х 150 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37764
2 477 ₴
2 221 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторий дитячий намет може перетворити дитячу кімнату на місце веселих пригод! Намет має класичну форму та прикрашений кольоровим зображенням ведмедика. Намет легко вмістить у себе не тільки головного героя, а й його друзів. Зручні віконечки та фіранки замість дверей наповнять намет атмосферою затишку.
Особливості:
- Дитячий намет із кольоровим забарвленням
- Прикрашена кольоровим зображенням ведмежати
- Каркас намету з пластикових стрижнів
- 2 віконця на стінах
- Шторки, які фіксуються
- Має легкозбірну конструкцію
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір намету в складеному вигляді 120 х 120 х 150 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 47 × 47 × 59 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Зелений |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 221 ₴

