Інтерактивна іграшка Динозаврик зі світлом і звуком

- Немає в наявності
- Код: 37765
900 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей милий іграшковий динозаврик стане чудовим подарунком кожному малюкові! Іграшка виготовлена як стилізований динозавр із рухомими кінцівками. Динозаврик також видає реалістичні звуки гарчання, що надає грі веселощів.
Особливості:
- Іграшка виготовлена з міцного та яскравого пластику
- Іграшка виготовлена як стилізований динозавр
- Динозавр має рухомі ноги та голову
- Динозавр підсвічується і видає звуки гарчання
- У комплекті з динозавром йде муляж шматочка м'яса, виготовлений зі щільної гуми
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 28 х 19.5 х 23 см
- Динозавр працює від батарейок, доданих у набір
- Розмір упаковки: 30 × 20 × 30 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19.5 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 900 ₴



