Розвиваюча дошка для дітей Бізіборд дерев'яний Годинники Пальчикові Ігри Шнурівка 30 х 30 х 2 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37768
699 ₴
626 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава ігрова панель для найменших, що відповідає за ранній розвиток малюка. Бізіборд виготовлений із натуральної деревини та має приємне кольорове забарвлення. На панелі ви знайдете різні міні ігри, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення та просторового сприйняття.
Особливості:
- Виготовлений у формі дошки з іграми
- Містить 7 активностей: Пальчикова гра з цифрами, Годинник, Блискавки, Ремни, Шнурівка, Застібки
- Має приємне кольорове оформлення
- Виготовлений із натуральної деревини
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір – 30 х 30 х 2 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 30.5 × 30.5 × 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 305 мм |
- Ціна: 626 ₴


