Лялька з конячкою Anki Mini Dolls 13 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37770
452 ₴
407 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька, про яку ти так давно мріяла! Іграшкова красуня стильно одягнена, має реалістичний вигляд і вражає яскравою зовнішністю. Довге шовковисте волосся добре прошите, тож ляльку можна розчісувати та робити їй зачіски. Риси обличчя чудово деталізовані. Гумове взуття знімається з ніг. Аксесуари в наборі дають змогу урізноманітнити ігровий процес, роблячи його ще цікавішим.
Особливості:
- Лялька, кінь, амуніція для коня в наборі
- Шарнірний тип поєднання суглобів
- Голова ляльки виготовлена з гуми, тіло — з пластику
- Лялька має довге прошите волосся
- Деталізація рис обличчя
- Знімне гумове взуття
- Захисний шолом
- Лялька одягнена в стильний яскравий костюм
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Іграшки виготовлені з пластику
- Висота ляльки: 13 см
- Розмір коня: 12 х 3 х 11,5 см
- Розмір упаковки: 14.5 × 6 × 18 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 13 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 407 ₴
