Лялька з аксесуарами та туалетним столиком Ankiki Mini Dolls 13 см

- Немає в наявності
- Код: 37774
422 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька, про яку ти так давно мріяла! Іграшкова красуня стильно одягнена, має реалістичний вигляд і вражає яскравою зовнішністю. Довге шовковисте волосся добре прошите, тож ляльку можна розчісувати та робити їй зачіски. Риси обличчя чудово деталізовані. Гумове взуття знімається з ніг. Аксесуари в наборі дають змогу урізноманітнити ігровий процес, роблячи його ще цікавішим. Висота ляльки: 13 см
Особливості:
- Лялька, ліжко, туалетний столик, стілець, муляжі косметики, аксесуари для волосся в наборі
- Голова ляльки виготовлена з гуми, тіло — з пластику
- Лялька має довге прошите волосся
- Деталізація рис обличчя
- Знімне гумове взуття
- Лялька одягнена в яскраве плаття
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки: 2.5 х 4 х 13 см
- Розмір упаковки: 23.5 × 8.5 × 14.5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 2.5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 145 мм |
- Ціна: 422 ₴
