Лялька Вчитель з аксесуарами Ankiki Mini Dolls 13 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37779
444 ₴
399 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній навчальний кабінет для іграшкової красуні! Лялька має ефектний зовнішній вигляд: витончені деталізовані риси обличчя та довге шовковисте волосся, прошите по всій голові. Ноги та руки ляльки підіймаються й опускаються. За допомогою аксесуарів легко відтворити інтер'єр класної кімнати. Для цього в наборі є стіл, стілець, дошка, інструменти для креслення, ноутбук та інші аксесуари, які урізноманітнять ігровий процес і роблять його ще цікавішим.
Особливості:
- Лялька та аксесуари (стіл, стілець, дошка, ноутбук, креслярське приладдя тощо) у наборі
- Рухомі кінцівки (руки, ноги можна підіймати та опускати)
- Знімна гумова голова, пластикове тіло
- Довге прошите волосся
- Деталізовані риси обличчя
- Яскраве плаття
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки: 2,5 х 4 х 13 см
- Розмір упаковки: 22 × 7 × 16 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 2.5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 399 ₴
