Лялька з меблями та аксесуарами Ankiki Good Night 13 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37780
359 ₴
320 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжня спальня для іграшкової красуні! Лялька має ефектний зовнішній вигляд: витончені деталізовані риси обличчя та довге шовковисте волосся, прошите по всій голові. Ноги та руки ляльки підіймаються й опускаються. За допомогою аксесуарів легко відтворити інтер'єр спальні. Для цього в наборі є ліжко, дзеркальце з ручкою та щітка для волосся, які урізноманітнюють ігровий процес і роблять його ще цікавішим. Висота ляльки: 13 см
Особливості:
- Лялька та аксесуари (ліжко, ручне дзеркальце, щітка для волосся) у наборі
- Рухомі кінцівки (руки, ноги можна підіймати та опускати)
- Знімна гумова голова, пластикове тіло
- Довге прошите волосся
- Деталізовані риси обличчя
- Яскраве плаття
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки: 2.5 х 4 х 13 см
- Розмір упаковки: 14 × 8 × 14.5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 2.5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 145 мм |
- Ціна: 320 ₴
