М'яка іграшка ведмідь 1,3 м Графітовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35876
1 518 ₴
1 355 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миле ведмежатко має маленькі милі вушка, гарний носик і м'які лапки. Його форма та розмір ідеально підходять для обіймів. Ведмедик має довге приємне на дотик штучне хутро, яке є нетоксичним і екологічним і легко відмивається від забруднень. Ця іграшка є як чудовим компаньйоном для веселих ігор, так і антистресом і додатковою подушкою, щоб ви змогли підвищити свою якість сну та відпочинку та знизили свій рівень тривожності та напруження.
Особливості:
- Висота іграшки — 130 см
- Іграшка виготовлена у формі милого ведмедика з бантиком на шиї
- Виконана з якісних і приємних на дотик матеріалів
- Ведмедик добре набитий наповнювачем і прекрасно тримає форму
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Текстиль, синтепон
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 55 х 60 х 130 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 36 х 31 х 66 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Сірий |
| Висота | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 55 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 355 ₴
