М'яка іграшка ведмідь 1,6 м Світло-коричневий

- Немає в наявності
- Код: 35879
2 112 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мабуть, ведмедик вважається одним із класичних варіантів м'яких іграшок, який доповнить веселу дитячу гру або стане гарним доповненням до інтер'єру вашої кімнати. Іграшка виготовлена в досить великому розмірі, але завдяки позі ведмедик не займатиме занадто багато місця, а м'яке хутро подарує теплі обійми.
Особливості:
- Іграшка представлена у формі ведмедика
- Висота іграшки — 160 см
- Матеріал верху — приємний на дотик текстиль, наповнювач — синтепон
- Іграшка виготовлена в приємній оці кольоровій гамі
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Текстиль, синтепон
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 90 х 80 х 160 см
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 46 х 36 х 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 90 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 112 ₴
