Дитячий ігровий набір Аеродинамічна машина з повітряною кулькою Balloon Car

- Немає в наявності
- Код: 35884
279 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова цікава іграшка - пристрій для надування та запуску повітряних кульок. Виконана у вигляді веселого монстрика. Також для початку гри знадобиться спеціальна машинка та кілька повітряних кульок. Спосіб гри дуже простий. Необхідно вставити повітряну кульку в машинку, потім приєднати маленький автомобіль до запускача, який допоможе наповнити кульку повітрям, і потім відпустити машинку, натиснувши кнопку.
Особливості:
- До запуску додається 2 машинки та пакетик із повітряними кульками
- Спосіб гри досить простий — вставляй кульку в машинку, автомобіль під'єднуй до запуску, накачай повітря, а якщо його досить, то натискай на кнопку, що дасть змогу машинці набрати швидкість (завдяки повітрю від повітряної кульки)
- Запускник виготовлений у формі монстрика в декількох кольорових рішеннях
- На упаковці можна знайти ілюстровану інструкцію із запуску машинок
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір пристрою: 13 х 12 х 22 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 13,5 х 27,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 279 ₴





