Музичний мобіль Карусель на ліжечко Заводний механізм Ведмедика

- Немає в наявності
- Код: 35885
608 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карусель із тематичними підвісками стане чудовим доповненням до ліжечка та допоможе підготувати дитину до сну. Карусель має заводний механізм, який активує повільне обертання іграшок по колу та приємну мелодію. Аксесуар має надійне кріплення, яке дасть змогу легко зафіксувати його до дитячого ліжка.
Особливості:
- Містить 4 м'які іграшки-підвіски
- Заводний механізм, що активує мелодію й обертання по колу
- Має кольорове забарвлення
- Надійне кріплення на ліжечко
- Карусель виготовлена з первинного пластику, міцного та безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: З народження
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 7 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 608 ₴



