Інтерактивний Робот Собака на радіокеруванні Intelligent stunts dog

- Немає в наявності
- Код: 35892
1 019 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка виготовлена у формі милого робо-песика, який весело гавкає й знає безліч різноманітних команд і трюків. Собачка вміє навіть танцювати під веселу електронну музику, яку сама програє. Також у іграшки є режим програмування, у якому дитина сама може задати іграшці послідовність рухів до виконання.
Особливості:
- Іграшка працює від акумулятора, який разом із кабелем для його підзаряджання входить до набору
- Собака має сенсори на голові та спинці, на дотик до яких вона реагує лаєм і виконує команд
- Собачка виконує команди з пульта та танцює під кілька веселих інструментальних мелодій
- Гучність іграшки регулюється
- Іграшка має режим демонстрації, у якому послідовно виконує всі рухи
- У собачки є також режим програмування, у якому ви можете самостійно задати їй послідовність рухів
- Вуха та хвіст собаки виготовлені зі щільної гуми
- До набору включена ілюстрована інструкція з використання іграшки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 20,5 х 14,5 х 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 17,5 х 26,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 1 019 ₴





