Дитячий іграшковий лук зі стрілами на присосках і мішенню

- Немає в наявності
- Код: 35859
448 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий лук допоможе дитині почуватися Робіном Гудом нашого часу або просто справжнім лучником. Стріли зроблені з присосками на кінцях, завдяки чому вони чудово клеяться до будь-яких гладких поверхонь. Лук виготовлений із первинної пластмаси в поєднанні яскравих і сучасних кольорів. У комплекті передбачена мішень і сагайдак.
Особливості:
- Спеціальні безпечні наконечники з присосками допоможуть уникнути травм під час гри
- У комплекті представлені 3 стріли
- Картонна мішень із секторами
- Якісна тятива
- Декоративні візерунки на ручці надають цьому вигляду зброї неповторного стилю і характеру
- Місткий сагайдак для зручного транспортування стріл
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Висота лука: 60 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 4 х 66 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 660 мм |
- Ціна: 448 ₴

