Дитяча машинка сміттєвоз світлозвукові ефекти інерційна

-24%
- Готово до відправки
- Код: 35860
837 ₴
634 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий сміттєвоз із тематичним забарвленням і чудовою деталізацією. Спецтехніка має прогумовані колеса з протекторним візерунком і обладнана інерційним механізмом. На даху кабіни розташована кнопка: одне натискання й почнуть роздаватися різні характерні звуки, а проблискові маячки — підсвічуватися. Машина має рухомий елемент — двері кузова відчиняються.
Особливості:
- Виготовлена у формі сміттєвозу
- Вирізняється високою деталізацією
- Двері кузова відчиняються
- Має прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Обладнаний інерційним механізмом
- Активна кнопка на даху, яка активує підсвічування проблискових маячків і різні характерні звуки
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок, що входять до комплекту
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 34 х 11 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 634 ₴







