Магнітний конструктор Лабіринт із кульками Підсвічування 110 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35862
1 467 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор є цікавою грою для кожного малюка, адже він дає дитині повну свободу фантазії щодо того, що і як з нього будувати. Магнітний конструктор спонукає дитину мислити креативно, але водночас структурно та логічно, адже структури та фігури, які можна з нього зібрати, обмежуються не тільки фантазією дитини, а й законами фізики.
Особливості:
- Набір складається з 110 деталей
- Конструктор дає змогу зібрати лабіринт, яким кататимуться кульки
- До набору входять деталі різних геометричних форм
- До комплекту входять кульки, деякі з яких підсвічуються від струшування
- Набір містить кілька деталей, що підсвічуються
- Підсвітка всіх елементів працює від батарейок, що входять до набору
- До комплекту входять наклейки для декорування
- До набору включена ілюстрована інструкція з прикладами структур, які можна зібрати з конструктора
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 110 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36,5 х 9 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 110 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 1 467 ₴



