Мікроскоп дитячий із набором інструментів 100х 400х 1200х Жовтий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35871
562 ₴
496 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен маленький дослідник буде в захваті від такого подарунка! Адже мікроскоп — це прилад справжніх вчених, що дає змогу розглянути навіть молекули, з яких складається навколишній світ. Такий ґаджет дасть змогу дитині поглянути на навколишній світ під абсолютно новим кутом і почати вивчати основи біології на практиці, що завжди цікавіше, ніж просто читати параграфи підручника.
Цей мікроскоп має три лінзи, які збільшують зображення в 100, 400 і навіть 1200 разів, а додані до набору скельця та баночки дадуть змогу малюкові збирати свої зразки для вивчення.
Особливості:
- У комплекті з мікроскопом йде три пластикові "скла" для зразків, в одному з яких уже є зразок
- До набору додані дві пляшечки та коробочка для зразків
- До набору входять інструменти для дослідів: пінцет, іграшкові скальпелі
- До комплекту входить викрутка
- Мікроскоп має підсвічування
- Прилад має три лінзи: 100х, 400х і 1200х наближення
- Висота підсвічування для столика та кут нахилу регулюється
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розміри мікроскопа: 13 х 7.5 х 21 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 8,5 х 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 496 ₴



