Дитяча іграшка газонокосарка на батарейках Червоний

-25%
- Готово до відправки
- Код: 35855
1 034 ₴
779 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель газонокосарки для юних помічників! Іграшка має чудову деталізацію: рухомі елементи, зручну ручку для міцного утримання обома руками. Під час роботи корпус яскраво підсвічується і звучать характерні звуки, що імітують роботу справжнього інструменту.
Особливості:
- Сучасна модель газонокосарки
- Зручна ручка для утримання обома руками
- Яскраве підсвічування корпусу
- Звуковий супровід роботи
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 32 х 24 х 50 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 26,5 х 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 779 ₴


