Дитячий магнітний конструктор Парк динозаврів 90 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35856
1 411 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор «Парк динозаврів» — це чудове рішення для розвитку дрібної моторики, уяви та будівельних навичок у дітей. Тематичний конструктор з магнітними елементами дозволить швидко зібрати будівлю, в якій мешкають різні види динозаврів – трицератопс, брахіозавр, тиранозавр і навіть птеродактиль. До набору входить 90 елементів, серед яких є ігрові фігурки. У коробці також можна знайти покрокову інструкцію, як скласти різні фігурки та слова.
Особливості:
- Магнітний конструктор у тематиці "Парк динозаврів"
- Ігрові фігурки тварин
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має кольорове забарвлення
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Покрокова інструкція
- Ігрові фігурки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 90 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 7 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 90 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 1 411 ₴





