Дитячий пістолет на акумуляторі стріляє орбізамі Орбіган Orbeezgun з глушником Червоний

- Немає в наявності
- Код: 35823
1 002 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірної краси пістолет сховав у собі купу цікавих можливостей для веселої гри. Іграшкова зброя стріляє орбізами та має 3 варіанти контейнера для водних куль — класичний варіант магазину, подовжений магазин і відсік для орбізів у формі півкулі. Також пістолет можна доповнити оптичним прицілом із підсвіткою і глушником. Така іграшка стане невіддільним атрибутом вуличних змагань і допоможе розвинути швидкість реакції та моторику рук.
Особливості:
- Сучасна модель пістолета стильний дизайн зброї з частинками, що імітують кольоровий метал
- Наявність двох режимів роботи - одиничний постріл і автоматна черга
- Пістолет працює від акумуляторної батареї 7.4V
- USB-кабель для заряду акумуляторної батареї
- До пістолета додається 3 магазини для орбізів, глушник, оптичний приціл із підсвіткою
- Збоку є кнопка перемикання режимів
- Щоб вистрілити, необхідно вибрати режим, а потім перезарядити пістолет
- У комплекті передбачені захисні окуляри
- Виконаний із якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини
Комплектація:
- Пістолет
- Акумуляторна батарея
- 3 магазини для орбізів
- USB-кабель для заряду акумуляторної батареї
- Пакет з орбізами
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Розмір пістолета без глушника: 35 х 11 х 28 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7.4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 30 х 8 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 002 ₴





