Іграшковий автомат на акумуляторі MP 17 Орбіган Orbeezg з глушником і окулярами стріляє орбізами Чорно-зелений

- Немає в наявності
- Код: 35830
1 395 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна іграшкова зброя для хлопчиків від 14 років. Оригінальний автомат стріляє орбізами та працює за автоматичним принципом. На відміну від аналогічних моделей, цей автомат працює від акумуляторної батареї 7.4V, яка входить до комплекту. Хлопчику залишається тільки своєчасно заряджати його за допомогою USB-кабелю. Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраві кольори, які вигідно виділяють автомат серед інших.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням з елементами маскування
- Чудова деталізація
- Автоматичний режим роботи від акумуляторної батареї
- Стріляє орбізами
- Містить глушник, висувний приклад, оптичний приціл із підсвіткою
- Розбірна конструкція
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
- Окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Акумуляторна батарея
- Глушник
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Розмір автомата: 60 х 6,5 х 31,5 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7.4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 38.7 х 7.9 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 387 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 79 мм |
- Ціна: 1 395 ₴




