Танк на радіокеруванні із сенсорним браслетом стріляє орбізами

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35832
1 601 ₴
1 429 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей танк на радіокеруванні дасть змогу вашій дитині відчути себе справжнім бойовим генералом, адже чутливе керування, широкий функціонал і футуристичний дизайн іграшки просто не можуть не наштовхнути на фантазії про космічні баталії й боїв на далеких планетах.
Танк має гумові гусениці, завдяки яким йому не страшні жодні перешкоди на дорозі. Іграшка керується як із пульта, так і за допомогою сенсорного браслета, у такий спосіб кожен вибере для себе зручніший спосіб. Також танк видає чергу пострілів орбізами по першій же команді та вражає нею ворогів навіть на дуже далекій відстані.
Особливості:
- Деталізована модель танка
- Іграшка підсвічується і видає звуки пострілів і роботи двигуна
- Танк виготовлений з міцного та легкого пластику з гумовими гусеницями
- Іграшка має рухому вежу та за командою з пульта робить постріли орбізами та генерує пару
- Танк має режим демонстрації, у якому він відтворює весь набір рухів, який має
- Танк працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору
- До іграшки додається пляшечка для парогенератора, пакетик з орбізами та посудина для них
- Пульт керування 2.4 GHz
- Танк також може керуватися із сенсорного браслета
- Танк виготовлений із якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розміри танка: 28 х 15,5 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Елементи живлення сенсорного браслета: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (не входять до набору);
- Елементи живлення танка: Акумуляторна батарея 3.7 V (додається)
- Паковання: Коробка
- Розміри пакування: 32 х 15,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 1 429 ₴


