Іграшкова машина Джип зі звуком і підсвіткою Інерційна Червоний

- Немає в наявності
- Код: 35833
692 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталізована модель сучасного джипа для юних колекціонерів автотранспорту. Машина стане чудовим доповненням автомобільної колекції хлопчика. Вона вирізняється чудовою деталізацією: висока підвіска, відкритий кузов із запасним колесом і прогумовані колеса зі справжнім протекторним візерунком. На даху кабіни розташовані 3 кольорові кнопки: натисніть по черзі на кожну й отримайте гучні тематичні звуки. Збирайте колекцію автотранспорту спеціального призначення та відтворюйте захопливі сюжети.
Особливості:
- Деталізована модель позашляховика
- Корпус машини прикрашений малюнками
- 3 активні кнопки, які відтворюють гучні характерні звуки
- Яскрава підсвітка
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Машина обладнана інерційним механізмом
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 29 х 15 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 31.5 х 16 х 17.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 692 ₴

