Іграшковий автомат на акумуляторі ARP 9 Орбіган Orbeezgun стріляє орбізами 75 см

- Немає в наявності
- Код: 35818
873 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна іграшкова зброя для хлопчиків від 14 років. Оригінальний автомат стріляє орбізами та працює за автоматичним принципом. На відміну від аналогічних моделей, цей автомат працює від акумуляторної батареї 7.4V, яка входить до комплекту. Хлопчику залишається тільки своєчасно заряджати її за допомогою кабелю USB. Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраві кольори, які вигідно виділяють автомат серед інших.
Особливості:
- Потужний автомат, що стріляє орбізами
- Кольорове забарвлення
- Автоматичний принцип роботи
- Стріляє орбізами, що входять до комплекту
- Глушник
- Знімний приклад
- Захисні окуляри
- Працює від акумуляторної батареї
- USB-кабель для заряду акумуляторної батареї в комплекті
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Елементи живлення: Акумулятор 7,4V (входить до комплекту)
- Розмір автомата: 75 х 6 х 30 см
- Матеріал: Якісний пластик
- Дальність стріляння: 20 метрів
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 9 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 873 ₴


