Розвиваючий килимок для немовлят зі звуковими ефектами та підсвічуванням Бегемот Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 35807
937 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок для найменших, який містить піаніно та пальчикову гру. Таке незвичайне рішення дає змогу батькам надати своєму малюкові все необхідне для всебічного раннього розвитку. Килимок має зображення бегемота, і приготував малюкові безліч цікавих звукових відкриттів: піаніно з 2 режимами роботи, брязкальця-підвіски зі дзвінкими елементами, безпечне дзеркальце та пальчикову гру "Пінгвін".
Особливості:
- Розвиваючий килимок для найменших
- Піаніно з 2 режимами роботи
- Пальчикова гра "Пінгвін"
- М'який килимок із зображенням бегемота
- 4 брязкальця-підвіски
- Безпечне дзеркальце
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри іграшки: 71 х 58 х 40 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 10 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 937 ₴




