Екскаватор на радіокеруванні з керованим ковшем на акумуляторі

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35808
1 093 ₴
976 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвага з іграшковим екскаватором на радіокеруванні дає змогу дітям використовувати свою уяву та творчість для створення цікавих історій і ситуацій. Спецтранспорт має гусеничний хід.
Гра потребує планування рухів і логічного мислення для досягнення конкретної мети.
Дозвольте Вашій дитині зануритися в реалістичний світ будівництва та насолодитися грою з будівельним транспортом.
Особливості:
- Чудова деталізація
- Гусеній хід
- Підсвітка
- Рух уперед-назад, вліво-вправо, обертання, підіймання-опускання ковша
- Платформа обертається на 360°
- До набору додаються USB-кабель для заряджання акумулятора
- Кнопка "on/off" міститься внизу платформи
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри іграшки: 25 х 12 х 18 см
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40.3 х 14.1 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 976 ₴




