Трек Космічна станція з автоматичним підіймачем 6 машинок

-13%
- Готово до відправки
- Код: 35814
1 688 ₴
1 467 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний трек у космічному стилі — чудовий подарунок для дітей, які цікавляться машинками, небесним простором і мають багату уяву. Спуски, повороти, шлагбауми та перешкоди дадуть дитині безмежний простір для ігор і зроблять дозвілля цікавим і насиченим.
Два підіймачі для машинок працюють у двох режимах: механічному й автоматичному. Увімкнення автоматичного режиму супроводжується веселою мелодією й різнобарвною підсвіткою.
Особливості:
- Тематика: космос
- Весела мелодія
- Підсвітка підіймача
- 6 рухомих важелів і кнопок для підіймання та зміни напрямку руху машинок
- 2 підіймачі: в автоматичному та ручному режимах
- У наборі представлені 6 мініатюрних машинок
- Зона паркувального майданчика
- Знаки та наклейки для декорування паркінгу
- Простий принцип збирання, схема якого показана в інструкції
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 70 х 27 х 30 см
- Елементи живлення: батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 53.7 х 13.7 х 27.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 300 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 270 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 137 мм |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 537 мм |
- Ціна: 1 467 ₴






