Дитяча пральна машина на батарейках із обертовим барабаном

- Немає в наявності
- Код: 35802
761 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшкова пральна машинка дасть змогу малюкові дізнатися, як працює справжнє прання без загрози поранитися або зіпсувати прилад у процесі. Іграшка має майже всі функції реальної пральної машини, необхідні для реалістичної гри: дверцята та відділення для порошку відчиняються й зачиняються, обертається барабан й є можливість перемикання режимів прання.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі пральної машинки
- Перемикач між режимами виготовлен як тріскачка
- Дверцята та відділення для порошку відкриваються
- Іграшка має рухомі елементи, що симулюють роботу реального приладу
- Іграшка симулює звуки, як під час роботи реального приладу
- Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 18,5 х 12 х 24,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 13 х 25,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 245 мм |
- Ціна: 761 ₴



