Дитячий ігровий набір Іграшковий фен на батарейках з 2 насадками

- Немає в наявності
- Код: 35804
434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий фен — це захоплива іграшка, яка дасть змогу дитині не тільки уявити себе на місці дорослого, але й через високий ступінь деталізації та реалізму, витриманого в дизайні іграшки, зрозуміти принцип роботи цього приладу, не ризикуючи поранитися самому або зламати що-небудь.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі фена для волосся
- У комплекті з ним йдуть 2 насадки
- Фен симулює роботу реального приладу та видуває повітря
- Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри: 9 х 6 х 18 см
- Елементи живлення: Батарейки 1 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 8,4 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 434 ₴



