Водний Пістолет із рюкзаком Насос із Балоном помповий механізм Зайчик Фіолетовий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 35801
516 ₴
441 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незамінна іграшка для веселих ігор! Водний насос вирізняється яскравим забарвленням. Містка місткість дасть змогу маленькому гравцеві мати достатній запас води для захопливих водних баталій. Яскравий балон зручно розміщується на спині дитини завдяки регульованим текстильним ремінцям, що робить його абсолютно комфортним у процесі активного руху.
Особливості:
- Виготовлений у яскравій колірній гамі
- Місткий резервуар для води
- Балон має компактні розміри та легку вагу
- Механізм нагнітання тиску для збільшення дальності стрільби
- Знімні текстильні ремінці, що допомагають фіксувати балон за спиною
- Регульована довжина ремінців
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір балона (ДхШхВ): 23,5 х 8 х 25,5 см
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 25 х 6,5 х 13 см
- Об'єм: 2500 ml
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 37 х 10 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 255 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Довжина паковання | 370 мм |
| Ширина паковання | 100 мм |
| Висота паковання | 410 мм |
- Ціна: 441 ₴
