Машинка Спецтехніка Трактор Екскаватор Бульдозер на батарейках інерційний

- Немає в наявності
- Код: 35755
621 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця реалістична модель будівельної спецтехніки стане чудовим подарунком кожному малюкові, адже вона не тільки дуже деталізована, але й має рухомі елементи корпусу та гумові шини. Також іграшка видає звуки роботи двигуна та їзди, а її фари реалістично підсвічуються, що додає грі з машинкою реалістичності та веселощів.
Особливості:
- Тематика — будівельна спецтехніка
- Висока деталізація модельки
- Рухомі елементи корпусу
- Іграшка має інерційний механізм і гумові шини
- Машинка видає звуки їзди та роботи двигуна, а її фари підсвічуються
- Іграшка працює від батарейок, доданих у набір
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 28 х 13 х 15 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 16 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 621 ₴



