Дитячий настільний Аерохокей дерев'яний на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 35759
1 512 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплива спортивна гра, яка сподобається не лише дітям, а й дорослим! Аерохокей має ігрове поле невеликих розмірів, яке можна розмістити будь-де. До комплекту входить блок живлення з вентилятором, що спрямовує потоки повітря на ігрову ділянку. Це дає змогу шайбі легко та швидко пересуватися. Також ви знайдете два біти та ворота з лічильниками, які допоможуть вести рахунок гри.
Особливості:
- Настільна спортивна гра
- Вбудований вентилятор, що спрямовує потоки повітря в отвори на ігровому полі
- Ігрове поле виготовлене з дерева
- Блок живлення працює від батарейок
Комплектація:
- Ігрове поле
- 2 шайби
- 2 бита
- Блок живлення
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Розмір ігрового поля: 70 х 38 х 9.5 см
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 71 х 10 х 39 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 95 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 512 ₴





